صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

مرکزخدمات روانشناسي ومشاوره راه سبز در سال ۱۳۸۸ بامجوزسازمان نظام روانشناسي ومشاوره کشور (با شماره ۲۰۲-م) ومديريت دکتر رقيه موسوي تاسيس شده است.

مرکز راه سبز از ابتداي تأسيس آن در تلاش بوده است تا از متبحرترين متخصصان حوزه ي روانشناسي و مشاوره بهره جويد. اين متخصصان در طول روزهاي هفته به ترتيب مذکور درر جدول زماني در مرکز حضور دارند و مراجعان ميتوانند از طريق تماس تلفني و يا تعيين وقت به صورت آنلاين از خدمات مرکز بهره مند شوند.

مرکز سعي دارد همکاري هاي تنگاتنگي با سازمانهاي حرفه اي روانشناسي موجود کشور نظيرسازمان نظام روانشناسي ومشاوره،انجمن روانشناسي ايران و انجمن مشاوره براي هماهنگي با سياستهاي موجود در کشور داشته باشد و خدمات خود را در راستاي نيازهاي جامعه شکل دهد.

مرکزخدمات روانشناسي ومشاوره راه سبز در حال حاضر در زمينه هاي زير خدمات زير را به مراجعان حقيقي و حقوقي ارائه مينمايد:مشاوره و درمان اختلالات خانواده زناشويي و بزرگسالان (افسردگي، اضطراب، پرخاشگري، ناتواني­هاي جنسي …  و (

  • مشاوره قبل از ازدواج- اختلالات رفتاري و عاطفي

 

  • اختلالات يادگيري کودکان و نوجوانان، درمان بيش فعالي(ADHD)، بازي درماني و توان بخشي حرفه اي

 

  • مشاوره تحصيلي و شغلي

 

  • اجراي آزمون هاي روان شناختي (تست هاي هوش ، شخصيت ) و ازدواج

 

  • خدمات روانشناسي سازماني به موسسات خصوصي و نهادهاي دولتي

 

مرکز راه سبز علاوه بر خدمات درماني به منظور تکميل آموزشهاي دانشگاهي و ارتقاء سطح کارايي روانشناسان، مشاوران و روان درمانگران و جهت ارتقاء سلامت روان افراد کارگاههاي آموزشي  را برگزار نموده و به شرکت کنندگان مدرک معتبر ارائه مينمايد.

Yekghadami

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE